14 Mayıs 2012 Pazartesi

HOŞGELDİN BAL KIZIM

Nasıl anlatsam, nerden başlasam bilemiyorum...Tek bildiğim şey zorlu maratonumuz bitti  ve kızıma biricik Elif İpek'ime kavuştum...Müthiş bir duygu...Karmakarışığım...Her türlü duygu yoğunluğunu yaşıyorum...Kızıma bakmaya doyamıyorum...Artık tek duam onun sağlıklı mutlu başarılı bir hayat yaşaması...Allah ım herkesin yavrusunu korusun...Darısı tüm anne olmak isteyenlere...Şiddetle tavsiye ediyorum...
Merak edenler için 03.05.2012 tarihinde 39+1 haftalıkken  saat 18:23 de doğdu...Mecburi sebeplerden dolayı (boynumuza  kordon dolanmıştı,suyumuz bitmişti, plesentamız aşağıdaydı,hiç başı aşağı inmemişti ve açıklığımız yoktu ) spinal anestesi ile sezeryanla doğdu kızım.Doğum hikayemi kendime tam anlamıyla gelince anlatırım artık...
Şimdilik hoşçakalın...

8 yorum:

 1. Hoşgelmiş Elifçik, adıya yaşasın Allah uzun bir ömür versin. İkiniz de sağlıklısınız ya gerisi önemsiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Âmin canım tskler:) evet saglikla kavuştuk birbirimize gerisi teferruat :)

   Sil
 2. Allah sağlıklı sıhhatli büyümesini nasip etsin ipeğinin :) bebekleri çok seviyorum, ben de ilerde senin gibi bir kız annesi olmayı çok isterim.. senin de anneler gününü kutların taze annecik :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Âmin canım tskler:) gönlünden geçenler gercek olsun ins:)

   Sil
 3. Göksucum tarifsiz duygular içerisinde olmak ne hoştur kimbilir..şimdi tam bir aile oldunuz...huzur dolu günler diliyorum size...en kısa zamanda fotoğraf bekliyorum ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle tavsiye ederim kübracim müthiş keyifli bir duygu:) âmin canım ALlahim herkese huzur saglık versin:) en kısa zamanda fotograf ekliycem ins:)

   Sil
 4. maşallah :) Allah bağışlasın kızınızı

  YanıtlaSil

Haydi yaz, yaz...Parmaklarına sağlık :))